KULLANIM ŞARTLARI

Bu web sitesi Alfamobil İnşaat ve Dış Ticaret Ltd. Şti. (Alfamobil) ve faaliyetleri hakkında ziyaretçilere genel bilgi vermek amacı taşımaktadır. Bu web sitesine girmek ve herhangi bir bilgiye erişmek ile aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesinde verilen bilgileri Alfamobil önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Web sitesindeki her türlü yayım, Alfamobil açısından bağlayıcılık taşımamaktadır. Alfamobil, sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu ya da düzenli şekilde güncelleneceğini garanti ya da taahhüt etmez. Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Alfamobil şirket müdürleri, hissedarları, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Alfamobil in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımaz.

Siteden verilen linklerin kullanımı

Alfamobil yetkilileri, verilen linkler ile ulaşılan sitelerin içeriği konusunda sorumluluk taşımazlar.

Bağlantılar

Alfamobil web sitesine link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak Alfamobil' in yazılı onayı ile mümkündür.

Telif hakları

Bu web sitesindeki tüm materyallerin telif hakları Alfamobil’ e aittir ve önceden Alfamobil’ in yazılı izni olmaksızın kopyalanıp kullanılamaz.

Bu sitenin tabi olduğu kanunlar

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm kullanım şartları ve koşullar Türk Kanunları'na tabidir.