ImgAlfamobil İnşaat ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Mobil konkasör/ eleklerin üretimi ve satışı konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet vermekte olan Alfamobil, dünyada öncü Avusturya'lı Rockster GmbH firmasının Türkiye Distribütörlüğünü yürütmektedir. Distribütörlüğün yanı sıra kendi mobil konkasörleri ile aktif kiralama hizmeti veren Alfamobil başta yol, hafriyat, boru hattı, HES/ RES, kentsel dönüşüm olmak üzere çeşitli projelerde faaliyet göstermektedir.


Kurucu Ortaklar

Ahmet GÜLER

Boğaziçi Üniversitesi Maki-na Mühendisliği mezunudur. 1995 yılından bu yana mobil konkasörlerin satış ve üretim kademelerinde çalışmış, sektörün lider firmalarında yöneticilik yapmıştır.

Aybars ÖZTUNA

ODTÜ Makina Mühendis-liği mezunudur. İşletme yüksek lisansını İstanbul Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bilim dalında tamamlamıştır. 2000 yılından bu yana sabit ve mobil konkasörlerin yurtdışında satışı ve pazarlanması konusunda yönetici olarak çalışmıştır.


ImgRockster GmbH

Rockster firması, Mobil Konkasör sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeye sahip kişilerce kurulmuş olup, Avusturya'nın Ennsdorf şehrinde yerleşik fabrikaları ile 5 kıtaya Mobil Konkasör ve Elek ihraç etmektedir. Son teknolojilerden yararlanarak geliştirdikleri patentli tasarımları ile sektörde öncülük etmektedir.

Son yıllarda kazanılan başarılardan bazıları; Innovation Award Spain 2007 (Altın Madalya), Rockster Duplex-System Patenti 2007, Austrian Business Award 2008 (Altın Madalya), 2008 yılında üretim kapasitesini 100 konkasör/ yıl'ın üzerine çıkartılması, Austrian Business Award 2010 iki dalda (Altın Madalya). Daha fazla bilgi için lütfen Rockster Recycler GmbH sayfasını ziyaret ediniz.


Neden Mobil Konkasör?