ImgDestek

Alfamobil olarak öncelikli amacımız müşterilerimizle kalıcı bir ilişki kurmak ve sunulan ürün ve hizmetlerden memnun olmalarını sağlamaktır. Bu sebeple gerçekleşen satışlar bizim için bir son değil aksine uzun süreli bir ilişkinin başlangıcıdır.

Alfamobil'in, distribütörlüğün yanı sıra kendi konkasörlerini işleterek aktif kiralama hizmeti de vermesi, sadece servis ve yedek parça sağlamanın ötesinde farklı uygulamalarda da yanınızda olmasını sağlamaktadır.Servis

Yedek Parça

Eğitim

Amacımız, sizlere en iyi hizmeti, en kısa zamanda verebilmek ve makinanızı en az problem ile sürekli çalışır durumda tutmaktır.

Aynı zamanda aktif kiralama hizmeti de vermemiz, bir işletmeci olarak hızlı ve eksiksiz servisin önemini daha iyi anlamamızı sağlamakta ve tecrübemizi pekiştirmektedir.

Unutmayın, her zaman bir telefon uzaklığındayız.

Img

Orijinal Yedek Parça kullanımı makinanın uzun ömürlü ve sorunsuz çalışması için vazgeçilmezdir.

Taleplerinize en kısa sürede cevap verebilmek için temel bir grup yedek parça Türkiye stoklarımızda tutulmak- tadır. Genel talepleriniz ile ilgili Türkiye için yedek parça dağıtım hizmetleri Avusturya Merkez Depo tarafından verilmektedir.

Img

Alfamobil, ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan mobil konkasör ve eleklerin daha verimli kullanılabilmesi için temel tanıtım eğitimleri düzenlenmekte ve operatör- lere pratik uygulama imkanı da sağlanmaktadır. Bu sayede yüksek performans ve kesintisiz çalışma hedeflenmektedir.

Satılan Mobil Konkasör ve Eleklerin ilk çalıştırılması esnasında operatörleri- nize başlangıç düzeyinde eğitim verilmektedir.